Başkan Bahçeci ve Milletvekili Kendirli, yeni yıla çalışanlarla beraber girdi - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

18 Ocak 2021 - 16:00

Başkan Bahçeci ve Milletvekili Kendirli, yeni yıla çalışanlarla beraber girdi

Başkan Bahçeci ve Milletvekili Kendirli, yeni yıla çalışanlarla beraber girdi
Son Güncelleme :

01 Ocak 2019 - 18:42

96 views

Başkan Bahçeci ve Milletvekili Kendirli, yeni yıla çalışanlarla beraber girdi

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, belediye müdürlüklerine bağlı İtfaiye ve Zabıta Müdürlüklerini ziyaret ederek personelinin yeni yılını kutladı.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, belediye müdürlüklerine bağlı İtfaiye ,Zabıta Müdürlüğü nü ziyaret ederek personelinin yeni yılını kutladı.Personellerle tek tek tokalaşarak yeni yıllarını kutlayan Başkan Bahçeci 2019 yılının sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti. 2018 yılının son mesai gününde Başkan Bahçeci Halkımızın güvenliği için yılbaşı gecesi görevlerinin başında olan belediye ailemizin mensubu İtfaiye ve Zabıta görevlisi kardeşlerimi ziyaret edip yeni yıllarını kutladık, Rabbim büyük bir aile olarak birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah temennisinde bulundu.
Kırşehir Belediyesi’nde görev yapan tüm personelin Kırşehir’in gelişimi ve değişimi için özveriyle çalıştığını belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Yaşadığımız sevinçleriyle, üzüntüleriyle hep birlikte bir yılı daha geride bıraktık. Kırşehir Belediyesi olarak takdir toplayan, halkımız tarafından memnun olunan işlere imza attık. Geride bıraktığımız 2018 yılı içerisinde imkanlarımızı en iyi şekilde kullanarak, vatandaşlarımıza sosyal,kültürel ve her alanlarda en iyi hizmeti vermenin huzuru içerisindeyiz. Gerçekleştirilen hizmetler ve yaşanan bu gelişmeler planlı ve iş birliği içerisindeki çalışmalarımızın bir ürünüdür. Belediyemizin her faaliyetinin arkasında ‘Kırşehir Belediyesi Ailesi’nin bireylerinin imzası var. Bu vesileyle yeni yılın İlimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum ifadelerini kullandı.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti Milletvekili Mustafa Kendirli ve İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz ile birlikte yeni yıla kara yolunda yapılan yol uygulamasında yolculara karanfil dağıtarak girdi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.