Saliha anne sevgi evlerindeki çocukları sevindirdi - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

22 Ocak 2021 - 13:08

Saliha anne sevgi evlerindeki çocukları sevindirdi

Saliha anne sevgi evlerindeki çocukları sevindirdi
Son Güncelleme :

31 Aralık 2018 - 19:20

91 views

Saliha anne sevgi evlerindeki çocukları sevindirdi

Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, Kırşehir Fatma Bacı Sevgi Evlerini ziyaret ederek çocuklarla bir araya geldi.

Ziyaretinde çocuklara çeşitli hediyeler veren ve onlarla birlikte pasta kesen Vali Akın’ın eşi Saliha Akın, kimsesiz çocukları sevindirmenin verdiği mutluluğun tarif edilemeyecek bir duygu olduğunu söyledi.

Sevgi Evlerinde kalan çocuklarla düzenlenen programlarda sık sık bir araya geldiklerini, onların yanında olduklarını çocuklara her fırsatta hissettirme gayretinde olduklarını belirten Akın, “Devletimizin koruması altındaki çocuklarımızın yalnız olmadıklarını hissettirmek, onları sevindirmek bizleri de mutlu ediyor. Kimsesiz çocukları, kendi çocuklarımızdan ayrı tutmuyoruz. Bu duygularla, bütün çocuklarımızın yeni yılını kutluyorum. Umuyorum ki yeni yıl çocuklarımız için sağlıklı, mutlu bir yıl olur.” dedi.

Belediye Başkanı eşi Zerrin Bahçeci, Vali Yardımcılarımızın eşleri, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü eşi Kadriye Karakaya, İl Emniyet Müdürü eşi Kezban Akyüz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü eşi Münire Baykara ve kurum yöneticilerinin de yer aldığı ziyaret, Sayın Valimizin eşi Saliha Akın’ın çocuklarla tek tek ilgilenmesi ve onlarla sohbet etmesi ile sona erdi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.