İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan Bahçeci’ye çevrecilerden tam destek

AS-ÇED Başkan Bahçeciye Yerel Seçimlerde desteğini açıkladı…

Kırşehir’de faaliyet gösteren kısa adı AS-ÇED olan AquaeSaravenas Çevre Ekoloji Araştırma ve Eğitim Derneği Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde tam destek vereceklerini açıkladı.
AS-ÇED Başkanı Mustafa Bağ ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamından ziyaret ederek 31 Mart 2019 yerel seçimlerde destek vereceklerini bir açıklama yaparak duyurdular.


AS-ÇED tarafından yapılan açıklamada; Bir şehri ayakta tutan etkenler vardır. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve ekibinin şehri geleceğe taşıyabilecek unsurları bir planlama içinde hayata geçirilmiş olması sosyal yaşamı doğrudan etkilediği gerçeği ile mümkün kılmıştır. Ayrıca, kent estetiğine yönelik çalışmalarla yaşanabilir şehir yaratarak, Şehirlerarasıyol, Cadde ve sokaklarda yeni yaşam alanları ekleyerek öne çıkan ve göz dolduran, yaşamsal hayata estetik katan büyük çalışmalar gibi çalışmalar yapmıştır.


Bu ve buna benzer çok sayıda nedenlerden dolayı AS-ÇED yönetim kurulu üyeleri olarak şehrin alt yapı sorunlarını çözen, çağdaş projelerle destekleyen argümanları hayata geçiren Yaşar Bahçeci’yi yerel seçimlerde destekleme kararı almıştır. Alman edebiyatçı Goethe, Kiev (Ukrayna) için söylemiş İçinde parklar olan şehirler gördüm ama parkın içinde şehri ilk kez görüyorum. Kırşehir’in çok değil 10 yıl içindeki görünürlüğündeki fark ; Ekoloji ve Kültürel bakışla “Yaşanabilir Şehir” yaratan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi STK gözüyle değerlendirdik.


Kuruluşundan bu güne yapılan etkinlikler, üretilen değerler, misyonumuz, vizyonumuz AS-ÇED’li dostlarla bizleri izleyenlerle, bizden hizmet bekleyenlerle, nitelikli kanaat önderleri ile düşlerimizin ve faaliyet ve etkinliklerimizin Belediye Başkanı adayı Yaşar Bahçeci paylaşma kararı almıştır. Bunun içindir ki Adalet Kalkınma Partisi Belediye Başkan adayı Yaşar Bahçeci’yi Genel Kurul Üyelerinin kararı ile yerel seçimlerde destekleme ve faaliyetlerine katılma kararı oy birliği ile alınmış ve imza edilmiştir denildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir