Bahçeci “On yılda hemşerilerimizin gönüllerine dokunmaya çalıştık

Bahçeci “On yılda hemşerilerimizin gönüllerine dokunmaya çalıştık

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “On yolda hemşerilerimizin gönüllerine dokunmaya çalıştık. Fırsat bulduğumuz zaman vatandaşlarımızın arasında olmayı hiçbir zaman ihmal etmedik. Halkımızın rahatı için çalıştık”

Kırşehir halkıyla iç içe olmaya özen gösterdiklerini de ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Çat kapı misali başlattığımız esnaf, ev ve mahalle ziyaretlerimize, hız kesmeden devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın yoğun davetleri bizi mutlu ediyor. Sıcak bir sohbet ortamında gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde Kırşehirliler hem sofralarını hem de gönüllerini bize açıyor.
Halkın Başkanı olma prensibini hayata geçirdiğimiz için mutluyum Her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Gerek esnaf ziyaretlerimizde gerek ev ziyaretlerimizde vatandaşlarımız bizi samimiyetle karşılıyor. Halkın Başkanı olmak en önemli hayalim ve hedefimdi. Bunu gerçekleştirdiğimi görmek beni hem gururlandırıyor hem de mutlu ediyor. Onlarla istişare ederek istek ve talepleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Sürekli iç içe olduğumuz içinde sorunları ilk elden öğrenme fırsatımız oluyor. Hızlı ve verimli çalışmamızın anahtarı halkımızın istek ve beklentilerini karşılamamızdır”
Vatandaşların duasını almanın mutluluğunu da yaşadıklarını belirten Başkan Bahçeci ,” Arkadaşlarımızla birlikte esnaf ve mahalle gezilerimizi sürdürüyoruz. Bu geziler kapsamında da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşıp taleplerini aldıktan sonra bu taleplerini yerine getiriyoruz. Vatandaşlarımızın duasını almak bizi ayrıca mutlu ediyor. Bizler gezdikçe vatandaşların sorunlarına hem ortak oluyoruz hem de çözüm buluyoruz. Kırşehir’de yaşayan insanımız için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Hakimiyet Haber Merkezi

Bir cevap yazın

Next Post

2019, Kırşehir’de yatırım yılı olacak

Cts Ara 22 , 2018
TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar “2019, Kırşehir’de yatırım yılı olacak” AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir’in 2019 yılında yatırımlara adından söz ettireceğini belirterek, Kırşehirlilere 4 bin kişilik kongre ve spor merkezi müjdesini verdi. Kendirli ayrıca Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin 2019 yılı bütçesinin de 167 milyon 308 bin olarak onaylandığını belirterek, bütçenin üniversiteye […]