Kendirli: Son 10 yılda Kırşehir’in çehresini değiştiren Başkan Bahçeci’yi tebrik ediyorum - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

24 Ocak 2021 - 06:24

Kendirli: Son 10 yılda Kırşehir’in çehresini değiştiren Başkan Bahçeci’yi tebrik ediyorum

Kendirli: Son 10 yılda Kırşehir’in çehresini değiştiren Başkan Bahçeci’yi tebrik ediyorum
Son Güncelleme :

13 Aralık 2018 - 11:28

126 views

Kendirli: Son 10 yılda Kırşehir’in çehresini değiştiren Başkan Bahçeci’yi tebrik ediyorum

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden aday gösterilen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi terbrik etti.
Milletvekili Kendirli, yaptığı yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Sayın Bahçeci 10 yıldır hizmetleri ve başarılarıyla Kırşehir halkının gönlünde müstesna bir yer edinmiş, 3. kez Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile aday gösterilmiştir.
Kendisini canı gönülden tebrik ediyorum kutluyorum.

İnanıyorum ki bundan sonraki süreçte de tecrübesi ve becerisini Kırşehir’e hakettiği güzellikleri daha fazla sağlayacak hizmetlere yansıtacaktır.
Kırşehir milletvekili ve bu toprakların bir evladı olarak böylesine başarılı ve tüm Türkiye’ye örnek olmuş bir Belediye Başkanına sahip olduğumuz için hemşerilerim de bizler de çok şanslıyız.
Kırşehir’in gelişmesinden ve belediyenin çalışmalarından vatandaşlarımız çok memnunlar ve büyük mutluluk duyuyorlar.
Göreve geldiği günden günümüze kadar uzanan süreçte ilimizin karşılaştığı güçlüklerin üstesinden başarıyla gelen bir siyasi bilgi ve yeteneği olan, değişim, kalite ve fark yaratan yönetim anlayışı İle Son 10 yılda Kırşehir’in çehresi değişti.

Her daim vatandaşın yanında ve en ufak sorunu bile çözebilmek için bütün imkanlarını kullanan Başkanımız sadece rutin belediye hizmetleri de yapılmıyor.
Kırşehir de çok sayıda sosyal ve kültürel projelerde yaptı yapmaya da devam ediyor.
Vatandaşın derdiyle dertlenen, çağdaş, modern, üretken, çalışkan ve sosyal belediyeciliğin en iyi örneklerini sergileyen Belediye Başkanımızın 3.dönem Başkan adaylığında başarılarının devamını diliyorum.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.