Şen: Bizleri Avrupa’da birleştiren bu organizasyon için herkese teşekkürler - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

15 Ocak 2021 - 18:47

Şen: Bizleri Avrupa’da birleştiren bu organizasyon için herkese teşekkürler

Şen: Bizleri Avrupa’da birleştiren bu organizasyon için herkese teşekkürler
Son Güncelleme :

23 Kasım 2018 - 14:16

13.268 views

Şen: Bizleri Avrupa’da birleştiren bu organizasyon için herkese teşekkürler

Avrupa’da yaşayan gurbetçi hemşerilerimizden Ahi Lokation sahibi Yusuf ŞEN ve Kırşehirli hemşerilerimizin oluşturduğu komite tarafından Almanya’nın Düsseldorf kentinde organize edilen “Kırşehir Belediyespor’a Destek Gecesi” ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Yusuf ŞEN yaptığı açıklamada;
Bilindiği üzere Düsseldorf’ta 18 Kasım Cumartesi günü Avrupa’da yaşayan Kırşehirli iş adamlarımız yönelik “Kırşehir Belediyespor’a Destek Gecesi” ve 1 gün sonra yani 19 Kasım’da da sahibi olduğum Ahi Lokation’da hem hemşerilerimizi biraraya getirerek tanışıp, kaynaşmalarını sağlamak hem de Belediyespor’umuza destek olmak amacıyla gece düzenledik.
Gecemize Valimiz İbrahim Akın, Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci, İl Emniyet Müdürümüz İsmail Hakkı Akyüz, Kırşehir BalediyesporKulübü Başkanımız Veli Şahin ve Almanya’nın çeşitli şehirlerinden, Hollanda’dan, Belçika’dan çok sayıda hemşerimiz, Almanya’dan ise Düsseldorf Başkonsolosumuz Şule Güler hanımefendi ve Eyalet Milletvekilimiz Volkan Baran katıldı.
Avrupa’daki Kırşehirli hemşerilerimizle böyle geniş katılımlı bir gecede bir araya gelmek biz gurbetçiler için son derece önemli idi.
“Bal” liginden şampiyon olarak 3. Lige çıkan Kırşehir Belediyespor’umuz bu ligde de şampiyonluk mücadelesi veriyor. Bizler 3. Ligde Kırşehir’imizi en iyi şekilde temsil etmek için yoğun bir çaba harcayan takımımızı yalnız bırakamazdık.
Kırşehirspor’umuza destek amaçlı Cumartesi günü yaptığımız ve Avrupa’daki kadirşinas, Kırşehir sevdalısı,her biri çok başarılı işler yapan birbirinden kıymetli iş adamları hemşerilerimizin katıldığı toplantı ve Pazar günü Ahi Lokatıon’da yaptığımız geceye Avrupa’nın her yerinden hemşerilerimiz katıldı.
Bu vesile ile hem kaynaşma, hem de birbirleriyle tanışma fırsatı buldular.Bu ortamlar biz gurbette yaşayanlar için son derece önemli.
Tabi burada şehrimizin yeşil-beyazlı takımına destek içinde sanatçı ücretleri, salon masrafları ve zaruri masraflar düşüldükten sonrayirmi beş bin Euro gibi bir para toplandı.Çam sakızı çoban armağanı toplanan bu parayı yöneticilerimize organizasyon komitesi olarak teslim ettik. İnşallah bir nebze de olsa faydamız dokunmuştur diye düşünüyoruz. Ne zaman ihtiyaç olursa biz yine hazırız.
Kırşehir Belediyespor’umuza katkı sunmak amacıyla düzenlenen geceye Avrupa’nın çeşitli şehirlerinden, Düsseldorf’tan katılan hemşerilerimize ve Türkiye’den katılan değerli devlet büyüklerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.