Başkan Bahçeci, Tek amacımız var Kırşehir’i güzelleştirmek ve halkımızı mutlu etmek - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

21 Ocak 2021 - 04:06

Başkan Bahçeci, Tek amacımız var Kırşehir’i güzelleştirmek ve halkımızı mutlu etmek

Başkan Bahçeci, Tek amacımız var Kırşehir’i güzelleştirmek ve halkımızı mutlu etmek
Son Güncelleme :

21 Kasım 2018 - 14:01

94 views

Başkan Bahçeci, Tek amacımız var Kırşehir’i güzelleştirmek ve halkımızı mutlu etmek

 

24 Kasım Öğretmenler günü nedeni ile Cacabey Orta Okulu öğretmenleri ile ağalar konağında yemekte buluşan Başkan Bahçeci Tek derdimiz var Kırşehir’i güzelleştirmek ve halkımızı mutlu etmek başka hiçbir derdimiz yok.

Eğitim ülkemizin en önemli meseleleri iyi insan yetiştirmek, iyi bireyler yetiştirmek gelecek nesillerimizi doğru yönde yetiştirmek hepimizin başlıca görevleri. Eğitimcilerin bu konuda emeği katkısı son derece fazla dedi.

Bizlerde yerel yöneticiler olarak, halkın seçtiği yöneticiler olarak şehrin bütün sorunları ile ilgilenmeye gayret ettiklerini kaydeden Başkan Bahçeci, eğitim yasal olarak belediyenin ilgi alanında olmamasına rağmen şehrin bütün sorunları bizleri ilgilendirdiği için okullarımızın ihtiyaçları, öğretmenlerimizin istekleri her zaman bizim için ilk öncelik olmuştur. Geleneksel hale getirdiğimiz okul ziyaretlerimizi yapıyoruz. En çok katkı aldığım okul ziyaretleri olmuştur. Öğretmenlerimizle yapmış olduğumuz istişareler olmuştur.

On yıldır Kırşehir’e vizyon kazandırmaya bir şeyler yapmaya, sizlerle yaşayan herkesle umudunu artırmaya, gençlerimize bir ufuk çizmeye gayret ediyoruz diyen Başkan Bahçeci, Kolay bir iş değil birçok bileşenle birlikte yapmak zorundasınız. Bir dünyayı takip edeceksiniz, güzel işler yapacaksınız. Bir yandan 1200 kişilik bir aileyi yöneteceksiniz. Yaptığınız projelere para bulacaksınız, finansman bulacaksınız.

Şehirde birçok denge var bunları gözeteceksiniz. Bir yandan siyasi dengelerin hepsini gözeteceksiniz. Bunların hiçbiri bizi on yılda yaptığımız büyük projeleri gerçekleştirmeye engel olmadı. Derdimiz gayemiz sadece sadece eser bırakmak dua almak, takdir edilmek başka bir şey değil. Bizde halk tarafından takdir edildiğimizde çok mutlu oluyoruz, motive oluyoruz, daha çok çalışıyoruz, daha çok koşturuyoruz.

Çok çalışmaya ihtiyacımız var, dedikodu yapmadan, şuculuk, buculuk yapmadan partizanlık yapmadan, siyaset yapmadan hep birlikte güç birliği yapıp çok çalışmamız lazım bize bunu yapmaya gayret ediyoruz. Budan sonrada size çok ihtiyacımız var. Desteğinizi esirgemeyiniz. Yeni yaptığımız işlerde halkımızın desteği çok önemli. Şehrimize otobüsler geldi şehrimiz bambaşka bir hale geldi. Bunu devam ettirmemiz lazım , daha ileriye taşımamız lazım. Daha fazla yenilik yapmamız lazım. Daha çok bisiklete binmemiz lazım. Yapılan eserlere hep birlikte sahip çıkmamız lazım.

Salcano Bisiklet Türkiye ‘de sadece Kırşehir’e öğretmenlere has bir kampanya yaptı

Başkan Bahçeci, Salcano bisikletlerin sahibi Kırşehir’e davet ettik. Öğretmenlerimize indirimli bisiklet kampanya yapacak. Türkiye ‘de sadece Kırşehir’e öğretmenlere has bir kampanya yaptı. İnşallah öğretmenlerimiz faydalanır. Bisiklete binen öğretmen sayısı çok fazla artar diye düşüyorum. Öncelikle idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz binerse gençlerde sizlerden örnek alır. Tek amacımız var Kırşehir’i güzelleştirmek ve halkımızı mutlu etmek başka bir derdimiz yok. Allah devletimize zeval vermesin devlet güçlü olursa içindeki yaşayan herkes mutlu olur. Birlik beraberlik çok önemli bizde bunu en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.