Kırşehir, Belediye Halk otobüslerini sevdi… - Kırşehir HakimiyetKırşehir Hakimiyet

SON DAKİKA

Gölete giren gencin cesedini AFAD buldu

3. SAYFA, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Müfit Göçen Yeniden İyi Parti İl Başkanı oldu

3. SAYFA, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, SİYASET

Başkan Takan projelerini Milletvekili İlhan’a anlattı

BOZTEPE, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, YAŞAM

Kırşehir, Belediye Halk otobüslerini sevdi…

Bu haber 24 Ekim 2018 - 17:00 'de eklendi ve 111 views kez görüntülendi.

Kırşehir, Belediye Halk otobüslerini sevdi…

Kent merkezinde yenilik üzerine yenilik yapmaya devam eden Kırşehir Belediyesi, Ulaşım Master planı uygulamasını başarıyla gerçekleştirdi. Kırşehir Belediyesi’nin çalışmalarıyla merkezde 28 otobüs hizmete alındı.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, hayata geçirilen projeyle artık vatandaşlarımıza çok daha konforlu ve güvenli bir ulaşım hizmeti verildiğini belirtti.

Kırşehir’de toplu taşımasında devrim niteliğinde bir dönüşümü tamamladıklarını söyleyen Başkan Bahçeci, Kırşehir’e her alanda olduğu gibi ulaşımda da model olmaya devam edecek. Dönüşüm çalışmalarının 2015yılında başladığını ve şoför esnafıyla başlayan dönüşümün tarafların iyi niyetiyle tamamlandığını belirtti.

Başkan Bahçeci, “Şehrimiz ulaşım ve toplu taşıma alanında kendi ölçeğindeki şehirlerle kıyaslanamayacak kadar iyi durumda olacak. Her konuda olduğu gibi toplu taşımada da reform yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.
Vatandaşların huzurlu yolculuk yapması adına ellerinden gelen gayreti gösteriyoruz.İnşallah Kırşehirli hemşerilerimize çok kaliteli bir ulaşım hizmeti almış olacak.

Hemşerilerimiz, halk otobüsleriyle, şoförlerle, güzergâhlarla ilgili sıkıntıları bizlere iletiyor. Bizler de bu sıkıntıları çözmek adına ellimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Hizmet kalitesini artırmak adına mücadelemiz devam edecektir. En verimli şekilde çalışmak durumundayız. Toplu ulaşımla ilgili emanet bizde, bizim amacımız ulaşımdaki hizmet kalitesini yükseltmek. Bir şehirde ulaşım sektörü, vitrin demektir. Hepimizin birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekir. Bu birlikteliği sağlarsak, güç birliği oluşturmuş oluruz.

Telefonlarımız ve kapımız vatandaşlarımıza her zaman açık. Bizde halkımıza en iyi en konforlu hizmeti sunmak istiyoruz. Vatandaşımızın bizimle paylaşmak istediği her türlü görüş, eleştiri ve öneriye açığız.

Halkımız bize güvensin. Biz onların güvenine layık olabilmek için gece gündüz çalışıyoruz.Amacımız gayemiz halkın refah ve huzuru bunun için bizim davamız bir, inancımız bir, yolumuz bir her şey bu millet için. Amacımız Kırşehir ‘li hemşerilerimize elimizden geldiği kadar en iyi şekilde hizmet etmektir” dedi

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN