Yücesan: “Sandığa gelerek iradesini ortaya koyan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

24 Ocak 2021 - 12:46

Yücesan: “Sandığa gelerek iradesini ortaya koyan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum”

Yücesan: “Sandığa gelerek iradesini ortaya koyan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum”
Son Güncelleme :

08 Ekim 2018 - 12:45

120 views

Yücesan: “Sandığa gelerek iradesini ortaya koyan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum”

Kırşehir Sağlıksen Şube Başkanı Yasin Yücesan, hafta sonu gerçekleştirilen delege seçimleriyle ilgili “sandığa gelerek iradesini ortaya koyan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Yücesan, hafta sonu Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonu’nda gerçekleştiren delege seçiminde 3 adet sandık konduğunu belirtti.
OY VEREN VERMEYEN HERKESE TEŞEKKÜRLER
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü ve Hastanede bulunan üyelerin delege seçimi gerçekleştirdiğinin altını çizen Şube Başkanı Yasin Yücesan, “İki gün süren seçimler sonucunda sandığa gelen ve iradesini kullanan üyelerimizin verdiği oyla 63 delegemiz seçildi. Birlik ve beraberlik içinde gerçekleşen seçimlerde oy vermeye gelen bütün üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.
SEÇİMDE GÖREV ALAN TÜM ARKADAŞLARIMA SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM
Yapılan seçimler sonucu sağlık camiasının kendisine tam destek verdiğini kaydeden Yücesan, “Öncelikle seçimin yapılmasında görev alan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Çünkü 2 gün boyunca evlerini çocuklarını bırakarak bu seçimin biran önce bitirilmesi ve delegelerin belli olması için canla başla çalıştılar. Tek tek çentik koyup bu kutlu yolda delegeleri belirlediler. Hepsine canı gönülden teşekkür ediyorum”
KASIM AYINDAKİ BAŞKANLIK SEÇİMİNDE BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE DE YAPACAĞIZ
Kırşehir sağlık camiasında 20 yıl hizmet ettiğini ve bu şehre de hizmete de devam edeceğini ifade eden Yücesan, şunları kaydetti:
“Birlik ve beraberlik içinde delege seçimini yaptık. Delege seçimin ardından Kasım ayının içinde başkanlık seçimi yapacağız. Üyelerimiz verdiği oylarla bizleri hizmete devam ettirdi. Sendikamıza üye olan herkesin başkanı olduk olmaya da devam edeceğiz. Sağlık çalışanları için elimizde gelen herşeyi yapacağız. Mart ayında seçilerek geldiğimiz göreve Allah’ın izniyle devam ediyoruz. Bizim listemize oy veren yada vermeyen herkesin başkanıyım. Hiç kimseye küskünlüğüm, kırgınlığım yoktur. Biz bir aileyiz. Sağlıksen’in hizmet çıtasını daha yükseklere çıkaracağız.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.