Başkan Bahçeci, Aziz Milletimizin sadece hizmetkârıyız - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

19 Ocak 2021 - 04:27

Başkan Bahçeci, Aziz Milletimizin sadece hizmetkârıyız

Başkan Bahçeci, Aziz Milletimizin sadece hizmetkârıyız
Son Güncelleme :

25 Eylül 2018 - 18:32

87 views

Başkan Bahçeci, Aziz Milletimizin sadece hizmetkârıyız

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Müftülük ve Lise Caddesi civarındaki esnafları ziyaret etti. Toplumun her kesimi ile sık sık bir araya gelen Belediye Başkanı Yaşar BahçeciMüftülük civarı ve Lise Caddesindeki esnafları tek tek ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

 

Başkan Bahçeci, Müftülük civarındaki esnafımızı ziyaret ettik, hem sohbet ettik hemde bizden taleplerini ve varsa önerilerini dinledik, hep birlikte dayanışmamızı en üst seviyede tutmamız son derece önemli. Lise Caddesi esnafımızla da hasbihal ettik, tüm zorlukları ve engelleri birbirimize sımsıkı sarılarak aştık her zaman, gücümüzü samimiyetimizden ve azmimizden aldık, Aziz Milletimizin sadece hizmetkârıyız.

Müftülük civarı ve Lise caddesindeki esnafımızı ziyaret ederek, bir sohbet havasında düşüncelerini dinlediklerini belirten Bahçeci,esnafımız ziyaretimizden duyduğu memnuniyeti bizlerle paylaştı. Bizler de her zaman onların yanında olduğumuzu kendilerine aktardık. Esnaflarımıza işlerinin hayırlı olmasını ve bereketli kazançlar diledik.
Esnaf ziyareti sırasında sokaktaki vatandaşların da elini sıkarak merhabalaşan Başkan Bahçeci, onlarında sorunlarını ve isteklerini dinlemeyi ihmal etmedi.Fırsat buldukça esnaf ziyareti gerçekleştirdiklerini, bu ziyaretler yoluyla esnafların sorunlarını ve isteklerini daha yakından dinleme imkânı yakaladığını belirten Başkan Bahçeci “Esnafımız Kırşehir’in göz bebeğidir. Kırşehir’imizin gelişmesinde esnafımızın çok büyük rolü vardır.

 


Başkan Bahçeci, Esnafımızı ziyaret edip sorunları olup olmadığını soruyorum. Bir eksik varsa orada bizzat görüyoruz. Ekip arkadaşlarımla sorunu belirleyip çözüm yolu buluyoruz. Müftülük civarı ve Lise caddesinde yaptığımız düzenlemelere tanıklık edenler, memnuniyet verici sözlerle bizi mutlu ediyor. Değişim sadece fiziksel olmanın ötesinde, yaşamsal bir değişimi de beraberinde getirdi.

Yerel bir yönetici olarak bizleri seçimle görev başına getiren vatandaşlarımızın ayağına giderek, sorunlarını ve önerilerini yerinde dinlemek daha doğru olduğunu belirten Başkan Bahçeci, Vatandaştan kaçan değil, vatandaşla her an birlikte, yan yana Kırşehir’imizi yönetmeye çalışıyoruz. Yöneticilik demek, devamlı halkın yanında olmak ve onların istek ve taleplerine çözüm bulmaktır. ‘Kırşehir’imize daha sağlıklı ve kaliteli hizmet verebilmek adına da vatandaşla bire bir sürekli iletişim halindeyiz dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.